סיפורי האישי והחזון שלי:

שלום, שמי דוד יוגב ואני עוסק בפיתוח וקידום יזמות. חסכן הדלק של חברת - Y.A.D to results Ltd הפך להיות אחד הפרויקטים שהחלטתי לעסוק בהם באופן אישי. אשמח להכיר אותך ולאפשר גם לך  התנסות ללא תשלום בחסכן הדלק.

הטכנולוגיה:
הטכנולוגיה שעומדת מאחורי פיתוח המוצר של חברת - Y.A.D to results Ltd חסכני דלק, בשנים האחרונות, והפיכתו של המוצר נגיש לכל נהג הפכה את רכישת הדלק לזול יותר ב- 5%-15% לפחות. כך שנהג ממוצע יכול חסוך כ- 2000 ₪ בכל שנה בנסיעותיו הרגילות. המדובר בעיקר בנסיעות בין עירוניות ובמהירות שיוט אחידה.


החזון שלנו:
החזון שלנו -להפחית את צריכת הדלק, להפחית את פליטת גזי חממה ממכוניות ומנועים, לשפר את הפליטה של אותן גזי חממה מסוכנים, להיות פחות תלויים בדלק ממקורות לא אוהדים ולעזור לשמור על סביבה ירוקה יותר - לנו ולילדינו.

המשימה שלנו:
לספק לכל נהג בישראל ובעולם, את נוקו- המערכת לחסכון בדלק שתעזור לחסוך כסף רב בקניית דלק וכן לקבל תוספת בכוח המנוע. ההתחייבות שלנו - לספק מוצר מיוחד ושירות לקוחות מעולה, ולהבטיח שכל לקוח שלנו יהא לקוח מרוצה. תוצאות החיסכון של חלק קטן מלקוחותינו נמצאים תחת לשונית לקוחות מספרים.

* * *
חלק מחברות הרכב כמו: מיצובישי, פג'ו, סובארו, מרצדס, אינפיניטי ועוד...כבר משלבות פתרון טכני דומה בדגמי המכוניות החדשים שלהם, ועכשיו אנחנו מביאים את ההזדמנות לחסוך דלק גם לישראל. ההתחייבות שלנו - לספק מוצר מיוחד ושירות לקוחות מעולה, ולהבטיח שכל לקוח שלנו יהא לקוח מרוצה.