שאלות ותשובות

איך אני יכול להיות בטוח שאני מקבל מוצר שחוסך?

תוכל לבדוק בעצמך את תוצאות החיסכון, שיפור הבעירה, תאוצה טובה יותר. הורד את דף העזר לבדיקת צריכת הדלק כאן באתר
אם לא הצלחנו להראות לך תוצאות- תוכל לבטל את העיסקה בתוך 30 יום ולקבל כספך בחזרה.
דמי התקנה ישולמו בכל מקרה למוסך המתקין בנפרד.

בכמה רכבים מותקנת מערכת חסכן הדלק על צורותיה השונות בארץ ובעולם?

הפתרון הטכני של ערבול האוויר שנוקו חסכן הדלק מייצג, מותקן כבר בלמעלה מ 5,000,000 כלי רכב בעולם. מערכת נוקו חסכן הדלק מותקנת באלפי כלי רכב בישראל, ספרד, בולגריה, רומניה , ארה"ב ועוד..

איך זה שחברות הרכב לא התנפלו על הרעיון?

הרעיון הטכני של ערבול האויר קיים בעולם הרכב כבר למעלה מ- 20 שנה. חלק מחברות הרכב כמו: פיג'ו, אינפיניטי, ג'נרל מוטורס, סובארו, מיצובישי ועוד הכניסו מוצר שמערבל את האוויר באופן דומה לנוקו חסכן הדלק. גם ברכבים אלה הצלחנו לקבל תוצאות יפות של חסכון.

לאיזה מנועים מתאים נוקו חסכן הדלק - וממה הוא עשוי?

חסכן הדלק מתאים למרבית סוגי המנועים הקיימים בשוק. כולל מנועים המונעים בדלק או סולר, רכבים פרטיים, בשוק הפרטי והעיסקי חסכן הדלק עשוי פלדת אל-חלד ובעיצוב מיוחד, חלק אחד שאינו נע. תוכלו לראות כאן רשימה של רכבים שנבדקו ואת תוצאות החיסכון שלהם.

איך זה עובד וכמה אני אחסוך?

האוויר נשאב בכוח המנוע אל מסנן האוויר, עובר סינון מהיר ונשאב הלאה לעבר המנוע כאן פוגשת אותו מערכת נוקו חסכן הדלק היודעת לסובב את האוויר באופן שיגיע למנוע בצורה מעגלית וממורכזת ובאופן זה גורמת לבעירה טובה יותר. הדלק מתערבל ומשפר את הבעירה וע"י כך גורם לניצול טוב יותר של האנרגיה ולחיסכון בדלק. אלפי לקוחות מדווחים לנו על תוצאות חסכון של 10-16% בממוצע מתיצרוכת הדלק, מותנה בצורת הנהיגה, סוג הרכב, נהיגה בנסיעות בין עירוניות, במהירות שיוט ועוד...

האם אני צריך לדעת להתקין את החסכן? כמה זמן אורכת ההתקנה?

אין צורך לדעת להתקין - אנו נפנה אותך אל מוסך מורשה הקרוב לביתך שידע להתקין את חסכן הדלק במכוניתך. פרסנו רשת של למעלה מ- 30 מוסכים ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום. ההתקנה פשוטה ביותר, התקנה ממוצעת אורכת כ- 15-30 דקות. רשימת המוסכים המורשים להתקנה. כמו כן יש את צוות ההתקנה ״נוקו בדרכים״ שמגיע עד לביתך או לעסק שלך.

איך אפשר לרכוש את החסכן?

ללחוץ כאן ולרכוש באמצעות כרטיס אשראי או להתקשר לטלפון : 074-7036655 ולהשאיר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם.