דוד יוגב


עוסק בפיתוח וקידום יזמותסיפורי האישי והחזון שלי:

שלום, שמי דוד יוגב יליד 1952 אב לארבעה וסב לשלושה ובמגמת התרחבות.....
נולדתי בת"א-יפו ולמדתי ברמת גן. מיד לאחר השירות הצבאי, הצטרפתי לביח"ר ליצור מוצרי בשר בבעלות המשפחה ובמקביל למדתי כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן .
בהמשך הצטרפנו כמשפחה צעירה לקיבוץ קרית ענבים ונהנינו להיות חברי הקיבוץ למשך מספר שנים. אח"כ עברנו למבשרת ציון ועסקתי בניהול העיתון המקומי , תיירות קבוצות גימלאים ובנדלן ויזמות בישראל ובחו"ל . אחרי לימודי אימון עסקי באוניברסיטה הפתוחה עזרתי לעסקים להתפתח ולהגשים עצמם. לפני כמה שנים התוודעתי לנושא החיסכון בדלק, לאחר תהליך רשמתי זכויות קניין בישראל ובחו"ל על מדגם פטנט של המוצר נוקו -משפר הבעירה במנועי שריפה פנימיים וחסכון בדלק. חסכן הדלק של חברת יד לתוצאות בע"מ הפך להיות הפרויקט שהחלטתי לעסוק בו באופן אישי.
לאחר בדיקות מעמיקות שנערכו על המוצר באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ואחרי שהתוודעתי לתוצאות ואחרי שקיבלתי את התוכנית העיסקית מהם, החלטתי להתמקד בנושא החיסכון בדלק ולעזור ולאפשר לכל נהג שמעוניין לחסוך בכסף ובדלק. אשמח מאוד שתמשיכו לעיין באתר ותצטרפו לקהילת הנהגים שלנו - קהילה חוסכת מוגנת ושומרת על איכות הסביבה.

תנהגו בטוח וחסכוני
דוד יוגב

אודות
החברההטכנולוגיה

הטכנולוגיה שעומדת מאחורי פיתוח המוצר של חברת - Y.A.D to results Ltd חסכני דלק, בשנים האחרונות, והפיכתו של המוצר נגיש לכל נהג הפכה את רכישת הדלק לזול יותר ב- 5%-15% לפחות. כך שנהג ממוצע יכול חסוך כ- 2000 ₪ בכל שנה בנסיעותיו הרגילות. המדובר בעיקר בנסיעות בין עירוניות ובמהירות שיוט אחידה.

החזון שלנו

החזון שלנו -להפחית את צריכת הדלק, להפחית את פליטת גזי חממה ממכוניות ומנועים, לשפר את הפליטה של אותן גזי חממה מסוכנים, להיות פחות תלויים בדלק ממקורות לא אוהדים ולעזור לשמור על סביבה ירוקה יותר - לנו ולילדינו.המשימה שלנו

לספק לכל נהג בישראל ובעולם, את נוקו- המערכת לחסכון בדלק שתעזור לחסוך כסף רב בקניית דלק וכן לקבל תוספת בכוח המנוע. ההתחייבות שלנו - לספק מוצר מיוחד ושירות לקוחות מעולה, ולהבטיח שכל לקוח שלנו יהא לקוח מרוצה. תוצאות החיסכון של חלק קטן מלקוחותינו נמצאים תחת לשונית לקוחות מספרים.

חלק מחברות הרכב כמו: מיצובישי, פג'ו, סובארו, מרצדס, אינפיניטי ועוד...כבר משלבות פתרון טכני דומה בדגמי המכוניות החדשים שלהם, ועכשיו אנחנו מביאים את ההזדמנות לחסוך דלק גם לישראל. ההתחייבות שלנו - לספק מוצר מיוחד ושירות לקוחות מעולה, ולהבטיח שכל לקוח שלנו יהא לקוח מרוצה.


מוצרי
החברה


NoCo - חסכן הדלק

המערכת שלנו גורמת לדחיסת אוויר משופרת למנוע כך שהדלק מתערבל ומשפר את הבעירה וע"י כך גורם לניצול טוב יותר של האנרגיה ולחיסכון בדלק. אלפי לקוחות מדווחים לנו על תוצאות חסכון של 10-16% בממוצע מתיצרוכת הדלק, מותנה בצורת הנהיגה, סוג הרכב, נהיגה בנסיעות בין עירוניות, במהירות שיוט ועוד.
NOCO יודעת לסובב את האוויר הנדחס למנוע באופן שיגיע למנוע בצורה מעגלית וממורכזת ובאופן זה נגרמת בעירה טובה יותר ונקיה מפחם, כך המנוע משתפר ומחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר.
NOCO דואגת להפחית את צריכת הדלק ובכך להפחית את פליטת גזי חממה ממכוניות ומנועים, לשפר את הפליטה של אותן גזי חממה מסוכנים, ולהיות פחות תלויים בדלק ממקורות לא אוהדים וזוהי תרומתנו לשמור על סביבה ירוקה יותר - לנו ולילדינו.

לרכישה

שומר-ראש

מומלצת לנהג/נהגת ולשאר נוסעי הרכב.
כרית המגן מורכבת על משענת ראש הנהג/ת או הנוסע ותפקידה לתת תמיכה באזור הצוואר והעורף בעת הנסיעה.
הכרית מקבלת את צורת ראש הנהג/ת או הנוסע ותומכת בצוואר,בעורף ובראש.
יש אפשרות להורידה לתמיכה באזור הגב התחתון ו/או ולהניחה ככרית רגילה.
מקטינה את הסכנה ל"צליפת שוט" במקרה תאונה.

לרכישה

NoCo - WakeUpDrive

רעיון מבריק לנהגים/ות לפני שחווים את הסיכון של הירדמות מאחורי הגה.
את המוצר יש להניח מאחורי האוזן שלך בזווית שמשאירה טווח בלתי מגיב באופן שלא יצפור ,
כאשר הראש שלך יטה קדימה יותר מ -45 מעלות אזעקה גבוהה ודקה תישמע כדי להחזיר אותך לערנות. גאדג'ט בטיחותי מיוחד.
המוצר - מצויין לכל מי שצריך לשמור על עירנות, כמו נהגים, שומרים, מפעילי מכונות, ואפילו סטודנטים
פותח במסגרת המחקר של איזון גוף אדם
אפשר לכוון להתראות כאשר הראש נוטה בזוויות של 15 מעלות עד 20 מעלות
מופעל על ידי סוללת כפתור LR44 x 1 (כלול)

לרכישה

פרטי
התקשרות


משרדי ההנהלה : יד לתוצאות בע"מ
ת.ד. 533 מבשרת ציון 9070673 טלפון: 02-5704424
אימייל: info@noco.co.il
משווק עולמי של נוקו: Exclusive worldwide main office
Yad to Results LTD
Email:info@noco.co.il Phone: Israel +972-2-5704424